Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 23. juuni 2024

Rulli end üles

Üles

Speedlink Wii Wireless Sensor Bar :: Digitest

Nintendo Wii mängukonsooliga kaasasolev juhtmega sensorriba toimib hästi ja enamasti täidab mängija vajadused. Siiski on kolmandad osapooled tootnud Wiile alternatiivseid sensorribasid, mis on paremad kui originaal. Speedlink pakub juhtmevaba sensorriba Wii Wireless Sensor Bar. Võrreldes originaaliga on see umbes viis millimeetrit kõrgem ning laiust ja pikkust on rohkem vaid paar millimeetrit. Kobakam? Jah, kuid see on vaid väike miinus, et teha sensorriba juhtmevabaks.

Üleval Speedlinki juhtmevaba sensorriba, all Wii juhtmega sensorriba

Speedlinki juhtmevaba sensorriba saab voolu neljast 3A-tüüpi patareist. Sisse- ja väljalülitamiseks on seadme esiküljel nupp. Lisaks sellele, et juhtmevaba sensorriba on mugavam ja esteetilisem, on see mõnes olukorras ka praktilisem. Kui telekas on kinnitatud seinale, mängimiseks kasutatakse videoprojektorit või on Wii paigutatud telerist erinevasse asukohta, on Speedlink Wii Wireless Sensor Bar otstarbekas valik.

Wii juhtmega sensorriba saab olla mängukonsoolist maksimaalselt 353 cm kaugusel. Speedlink sensorriba ja mängukonsooli vahelist maksimaalset kaugust tooteinfos ei märgi, aga koduse testimise tulemusena saab julgelt öelda, et vahemaa võib olla vähemalt seitse meetrit.

Speedlinki sensorribal on ühel küljel 2 LED-tuld vähem

Wii mängukonsooli komplekti kuuluval sensorribal on all jalad, mis on kaetud õhukese liimikihiga. See võimaldab liimida sensorriba televiisori või projektori ekraani peale. Speedlinki juhtmevaba sensorriba all liimiga kaetud pindu ei ole. Liimipinna puudumine ei ole takistuseks, kuna kahepoolse teibiga on sensorriba kleepimine lihtne.

Speedlink Wii Wireless Sensor Bar edastab infot täpselt sama hästi kui Wii sensorriba. Olgugi, et Speedlinki juhtmevabal sensorribal on neli LED-tuld vähem, ei paista ükski puldiliigutus kaotsi minevat.

Plussid

  • juhtmevaba
  • sensorriba võib mängukonsoolist olla kaugemal kui juhtmega tarviku puhul

Miinused

  • töötab neljal 3A-tüüpi patareil/akul
  • suur

Kaablite vihkajale on Speedlink Wii Wireless Sensor Bar mõnus viis muuta oma koduse multimeediaala juhtmepundar esteetilisemaks. Mõnes olukorras on aga juhtmevabadus ainus valik ja Speedlinki juhtmevaba sensorriba on tol juhul väga hea, kuna see ei toimi kübetki halvemini kui Wii juhtmega tarvik.

Speedlink Wii Wireless Sensor Bar Photopointis: 229.-