Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 7. veebr. 2023

Rulli end üles

Üles

2 kommentaari

Canon PowerShot G1 X :: Digitest - Part 3

Toomas Ili

Väljast ja seest

Kuigi üldiselt istuvad mulle need niiöelda retrovälimusega kaamerad hästi, siis PowerShot G1 X varem testitud, disainilt sarnaste keredega ühepalju stiilipunkte ei teeni. Seda ennekõike paha kasutusmugavuse pärast. Tee mis teed, ei sobinud see aparaat minu kätte.

Vaatamata suhteliselt suurele kerele ei ole teiste sarnastega võrreldes oluliselt rohkem nuppe või kettaid G1 X peale mahutatud. Kaamera peal on lisaks üleshüppavale välgule ning välise välgu pesale loomulikult sisse-väljalülitusnupp, päästik, suumihoob ning võtteprogrammi valikute ja särikompensatsiooni kettad. Nimetissõrme alla jääb säri või ava väärtuse muutmise ketas.

Kaamera tagaküljel, lisaks pööratavale-kallutatavale ekraanile, nagu ikka videote/piltide järelvaatamise, videosalvestuse, meedia kustutamise, tundlikkuse valikute ja menüüde (tavamenüü ja kiirmenüü) nupud. Lisaks on G1 X tagaküljel otseteed säri mõõtmise, -lukustamise ja aktiivse fookuspunkti valikute juurde ning makrovõtte aktiveerimise nupp, ilma milleta selle aparaadiga lähedalt (ja ma ei mõtle “makro-lähedalt”) pildistada võimalik ei olegi.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8