Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 23. veebr. 2024

Rulli end üles

Üles

Kutse tantsule – HTC ChaCha mobiiltelefon :: Digitest - Part 4

Anton
  • Avaldatud 16. aug. 2011

What does this button do?

Sellest nupust nüüd räägimegi. Tegemist on kuulsa Facebooki nupuga, nagu talle trükitud ikooni järgi arvata võib. See nupp defineerib üsna üheselt selle telefoni sihtgrupi – kui sa pole feispuukentsefaliiti nakatunud, ei ole see telefon sinu jaoks. See telefon on inimestele, kes mõistavad, mida tähendab digitaalne identiteet, ja kui keskset rolli mängib selles tänasel päeval Facebook.

Selle nupu funtsioon on lihtne. Vajutad sinna, ja saad facebooki postitada.  Avaneva tekstiakna kõrval on olemas valikud postituse juurde galeriist pildi valimiseks või uue pildi pildistamiseks. Kui parasjagu netis surfates seda nuppu vajutada, saab samuti facebooki postitada, aga siis kaasatakse ühtlasi ka viide ees olnud veebilehele. Nii on väga lihtne jagada kõiki veebilehti, ka neid, kus vastav link puudub. Nupu pikk vajutus avab My Places rakenduse. Võimalust seda nuppu kohaldada ei leidnud, kuigi oleks tore saada panna selle nupu alla hoopiski näiteks Twitter.

Lisaks sellele nupule on olemas ka hunnik muid Facebookiga seotud appe, näiteks eraldiseisevFacebook Chat ja Facebooki kontaktide loend.

Leheküljed: 1 2 3 4 5