Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 24. apr. 2024

Rulli end üles

Üles

Kommentaare pole

Speedlink kõrvaklapid+mikrofon Fellow :: Digitest

Speedlinki Fellow stereokõrvaklappide näol on tegemist mänguritele mõeldud kompaktsete isenditega. Tegemist pole küll väga suurte klappidega kuid ümber minu suure pea läksid nad küll. Kui mängud mängitud ja muusika kuulatud, saab saab Fellow üsna pisikeseks kokku pakkida.

Karbist kätte ja kohe klapid pähe mängima saab üsna ruttu. Midagi keerulist ei ole. Draiveritega mässama ei pea.

Peas istuvad klapid võrdlemisi mugavalt arvestades, et tegemist on kõrva peale jäävate pisemate klappidega. Päris suurte üle kõrva käivate klappide mugavust need siiski siinkohal ei saavuta ning peale mõnda tundi kasutamist tahavad kõrvad veidi puhata.

Koostekvaliteet tundub korralik. Mikrofoni saab samuti vasaku kõrvaklapi sisse ära peita.  Tänu ultrakompaktsele disainile on konstruktsioon ehk pisut hapram aga seda mõne päevase tutvuse järel välja selgitada ei õnnestunud. Juhtme küljes olevast puldist on mõnus helitugevust reguleerida ning mikrit sisse-välja lülitada. Kaasa tulnud kotike on väga teretulnud lisa klappide kokku pakkimiseks kuna kompaktsete klappide kohta on juhet üsna palju (2,3 m).

Arvestades, et tegemist on mängimiseks mõeldud kõrvaklappidega, kannatab nendega ka muusikat kuulata. Heli on ehk pisut tuhmivõitu aga üldiselt pole viga. Natukene klappe peas sättides sai ka heli parem. Trikk on selles, et klappide tagumine äär tuleks üle kõrvade pea vastu panna. Proovimise värk. Nii ei väsita ka kõrvu nii palju klappide surve. Mikrofoni heli on hea, kõrvalist müra kuulda ei olnud. Ei kurtnud vestluskaaslased Skype-s ning selge oli ka salvestatud kõne heliprogrammis. Vastased tulistamismängus said oma tina kätte.

Kokkuvõttes on tegemist väga heade klappidega palju liikuvale mängusõbrale. Helikvaliteet jääb suurematele klappidele pisut alla kuid mitte just mäekõrguselt. Mikrofonile pole midagi ette heita ning omadused ja kvaliteet on tasakaalus.

Plussid:

  • Kompaktsus
  • Mikrofoni kvaliteet
  • Kasutusmugavus

Miinused:

  • Heli tuhmivõitu
  • Surub pikemal mängimisel kõrvadele
  • Juhe liiga pikk (sobivam nt 1,5 m)

Speedlink Fellow kõrvaklapid Photopointis

[nggallery id=46]