Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 18. apr. 2024

Rulli end üles

Üles

9 kommentaari

Roccat KONE :: Digitest

Tere kõigile, kes Te võistlete virtuaalmaailmas. Kes hävitab monstrumeid, kes päästab pantvange, kes astub vastu tõelisele ja praktiliselt surematule kurjusele. Teie seas on gruppide liidreid, kellele loodab kogu meeskond, osad on hulljulged ja seisavad oma vaenlaste vastu üksinda. Oodake, kas ikka üksinda?
Ei, päris üksinda Te ikkagi pole, teie parimaks abiliseks on hiir. Täna ma tahaks jagada oma kogemust Roccat Kone mänguhiirest.
roccat-kone2
Ma ei hakka peatuma hiire tehnilistel omadustel, nendega saate ise tutvuda näiteks Photopoindi koduleheküljel Olen kasutanud seda hiir juba rohkem kui neli kuud ja kohe võib öelda, et see hiir on ikka SUPPER. Käes istub nagu valatult. Olen kasutanud mitmeid mänguritele mõeldud hiiri, polnud nendest ükski nii mugav kui see.

Kõik nupud asuvad omal kohal, ehk ma ei pea oma sõrmedele joogatreeningut tegema. Hiire kiiruse ja täpsuse kohta on mul ainult positiivsed kogemused, teeb just seda mida tahan mina, mitte ei ela oma elu. Muidugi ärge palun unustage, et palju oleneb kasutajast, kes seda hiirt kasutab ;)!

Kaabli pikkust on piisavalt, saab ühendada isegi kaugemal seisva arvutiga. Jah, ja nendest vilkuvatest tulekestest, see on juba maitseasi. Mulle meeldib, et mu Kone hiire logo tuksub nagu süda. Samas olen saanud kommentaare, et mul laual on mingi „pedemajakas“. Aga ilus ja omapärane on ta ikkagi. Väga kasulikuks osutus võimalus vahetada raskusi, mina sain sellest võimalusest palju kasu, seega polnud see lihtsalt mõttetu vidin, mille eest lisandus hiire hinnale kopsakas summa. Tarkvara, mis hiirega kaasas on kerge ja intuitiivselt mõistetav.

Aga lisame ka natukese tõrva kogu eelolevale jutule. Esiteks, mul esineb pidevalt selline viga, kus hiire seadistused ei salvestu ja peale iga arvuti sisselülitamist pean osa seadeid uuesti sättima. Tarkvarauuendust pole kah veel näinud, äkki uuendusega oleks see viga parandatud. Hiire materjal on küll hea, käes ei libise, aga kulumismärke kohtades, kus toimub pidev kontakt käega, on näha, aga nad on vaevu märgatavad, vähemalt praegu.

Praeguseks on see kõik. Üldiselt võin seda „abilist“ soojalt soovitada. Mul polnud kahju ühtki krooni, mis ma temale kulutasin.