Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 22. mai 2024

Rulli end üles

Üles

Roccat Kave 5.1 kõrvaklapid :: Digitest

Tervist!

Tahaksin teile natuke lähemalt tutvustada toodet Roccat Kave. Kuna olen selle tootega ise väga rahul siis mõtlesin, et jagaks teiega seda rõõmu ja ehk leiab veel mõni paar Kave klappe Eestist omale omaniku.

Toode on välja töödatud Saksamaal oleva firma poolt millel nimeks Roccat™. Roccat on loodud, et teha parimat varustust online sõduritele. Soovitan vaadata ka selle tootja teisi tooteid: www.Roccat.org

Roccat Kave on 5.1 klapid ehk klappidel on Surround sound. Klappides on kokku kuus 12-kraadise nurga all olevat 40 mm kõlarit ja peale selle ka veel “ADJUSTABLE VIBRATION UNIT”, mis annab kõrvaklappidele hoopis uue dimensiooni. Kujuta ette, et sa oled tühjal lagendikul ja äkitselt toimub sinu kõrval suur plahvatus. Kandes Kave klappe tunned sa selle plahvatuse vibratsiooni ja peale selle on see veel kõik ruumilises helis ehk 5.1.
Kave

Klappide juhtmele on lisatud “TIP’N’CONTROL DESKTOP REMOTE” mille abil on võimalik muuta helitugevust ja teisi erinevaid audio seadeid.

Klappidel on alumiiniumist “hinged”, mille tõttu on need väga tugevad ja ei kulu väga kergesti.Mis on väga tähtis arvestades tihetat kasutamist. Pealt on klapid kaetud erilise kattega , mida ei oskagi sõnadesse panna. Seda teavad ainult inimesed , kes on käes hoidnud hiirt Roccat Kone või siis Roccat Kave klappe.

Klappide vasakul küljel on mikrofon millel on “Mute LED”. Ühesõnaga on mikrofoni otsas väike LED lamp mis läheb põlema kui olete pannud mikrofonile mute. Aga ei hakka teid siin andmetega piinama. Kellel huvi võib ise vaadata Siit (Samuti leiab sellelt lingilt ka kõik toote pildid. Ei hakanud neid siia lisama).

Minu isiklik arvamus tootest on väga hea. Klapid tunduvad karbist välja võttes küll väga rasked, aga kui juba korra peas siis pahatihti unustad, et kannad klappe. 5.1 heli paneb vahepeal ikka ringi vaatama küll kui oled kuskil mängus või vaatad filmi. Filmi vaatamisel tuleks lülitada “TIP’N’CONTROL DESKTOP REMOTE” Movie settingute peale ja lasta ennast imepärasel helil kanda.

Lühidalt kokkuvõttes soovitan seda toodet kõigile puhta südametunnistusega ja ilma süümepiinadeta.

Toote plussid/miinused:

+ Hea kvaliteet
+ Mugavad
+ Pikk juhe (3,4m)
+ Hea hind (Photopointis on kõrvaklapid ja paljud teised tooted Swedpanga NPNK kaardiga -20%)

– Küllaltki suured
– Võib olla probleeme Windowsi ja klappide koostöös.(nt Vibratsioon ei tööta. Aga kui on see probleem siis julgelt võtta tootjaga ühendust.)
– Suhteliselt tülikas muuta arvuti tagasi suuretele kõlaritele, kuna klapid ja kõlarid ei saa olla koos taga.

Loodetavasti leiab veel mõni paar Roccat Kave klappe endale Eestis omaniku.

Tänud kõigile lugejatele ja tulevastele Kave omanikele. I’m off…Ciao

PRECISION IS NOT A QUESTION OF TALENT.

TÄHELEPANU: Enne ostmist tehke kindlaks kas teie arvuti toetab 5.1 heli.