Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 27. mai 2024

Rulli end üles

Üles

3 kommentaari

Roccat Kone + Roccat Taito :: Digitest

Unisol
  • Avaldatud 13. sept. 2010

Tervitused kõikidele mänguritele. Nagu juba pealkirjast aru saite, pole Roccat Kone ja Roccat Taito näol tegemist mingi tavalise kolaga, vaid ikka tõsistele mänguritele mõeldud hiire ja matiga. Ise olen olnud hiire ja mati kasutaja umbes 3 kuud nüüdseks ja pean tunnistama, et on olnud nii kurbi kui ka  häid päevi. Mõnipäev tundub, et hiir oleks nagu kätte valatud, aga vahel tundub nagu ei istuks üldse.
Roccat Kone
Kone on päris pirakas. Seega kui teil on väiksed käed, võite kohe vaadata teisi hiiri, sest see hiir pole teile. Teile sobiks aga Roccati teine hiir , millel nimeks Kova.

Niisiis natuku Kone’ist. Tegemist on suure hiirega nagu ma juba eelnevalt mainisin. Lisaks on hiirel 7 nuppu, mida kõiki on võimalik programeerida. Hiirel on 3200 dpi Pro-Aim lasersensor, mis minu arvates on rohkem kui küll… enamasti kasutan isiklikult 1600-2000 DPI. Samuti pole hiirel võimalik ise täpselt määrata kui kõrge on DPI. On ette antud arvud mis võivad olla ja need on : 800,1200,1600,2000,2400,3200. Nende vahel on võimalus valida. Aga kui on soovi rohkem hiire andmete kohta siis need leiab siit.

Kone`l on ka LED valgustus. Hiirel on kokku 5 LED-i ja kõiki saab panna eri värvi. Isiklikult eelistan, et LED-id lihtsalt põlevad sinist tooni ja ei tuksu ega midagi, kuna see pikapeale suht häirib. Kuid see on minu isiklik arvamus. Hiire all on ka suur ümmargune auk. Sinna on võimalik paigaldada erinevaid raskusi. Raskusteks saab kaasa: 5g,10g,15g,20g.
Weights

Niisiis nüüd räägime lähemalt tootest Roccat Taito.

Roccat Taito
Taito on tehtud just spetsiaalselt Kone’ile ja peab tunnistama , et hiir jookseb sellel kui valatult. Muidugi on sellel matil ka miinuseid nagu näiteks jääb kõik tolm jasodi siia väga hästi peale , kuid seda on kerge puhastada. Kergelt lapiga üle ja ongi jälle puhas.Taito on küllaltki suur hiirematt ja kui teil on laual vähe ruumi , siis arvatavasti see teie lauale ei mahu. Suuruseks on tal 400mm x 320 mm; Paksus: 3,45 mm seega küllaltki suur. Rohkem andmeid leiab siit.

See on siis kõik. Tänud lugemast ja loodan , et toode tekitas teis huvi.

PRECISION IS NOT A QUESTION OF TALENT.