Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Digitest | 27. mai 2024

Rulli end üles

Üles

1 kommentaar

Sitecomi multifunktsionaalne kaardilugeja :: Digitest

Sitecomi vinge kaardilugeja loeb peale kõikide mälukaartide ka SIM-kaarte ja ID-kaarte. Peale selle muidugi hästi palju erinevaid mälukaarte ka. Mis selle lugeja juures (peale kena ja stiilse välimuse) eriti silma hakkas on see, et seadmete loetelus on oma ikoonid koos seadmete nimetustega. Seega kui sa mäletad, et sa CF kaardi lugejasse pistsid siis tead ka millise seadme peale klikkida, et see avada.

Telefoni SIM-kaartide lugemiseks on kaasas ka eraldi tarkvara CD-plaadil. Elisa ja EMT lepingulisi kaarte seade ei lugenud. ZEN ilma lepinguta kaarti luges aga küll. Tarkvara abil saab näha kaardil olevaid kontakte ja SMSe. Samuti saab andmeid varundada ja muuta.

ID-kaardi lugeja töötab samamoodi nagu meil müügil olevad levinud lugejad. Peale www.id.ee hangitud draiverite installeerimist oli kõik töökorras.

Kuigi hind on veidi krõbedam, kui mälukaardilugejatel tavaliselt, on selle seadme näol tegemist jupi võimekama seadmega. ID-kaardi lugejat enam lauale panema ei pea, üks USB-pesa jääb selle võrra alles ning ka telefoni SIM-kaardid saab heal juhul sisse loetud. Igati väärt riistapuu. Oleks paar USB-pesa ka, siis ei oskaks hing rohkem midagi tahtagi…

Sitecom USB kaardilugeja All-in-One MD-020 Photopointis: 479.00 EEK

[nggallery id=52]

Sildid